GARDENA EHT 550Vario

Cena produktu GARDENA EHT 550Vario není známa.

 

Popis produktu GARDENA EHT 550Vario: Plotostřih GARDENA EHT 550Vario * řezná délka 55 cm, * hmotnost 3,3 kg, * max. průměr řezané větve cca 21 mm Lehký elektrický křovinořez s jemně nastavitelným komfortním držadlem pro pohodlnou man... > více informací


GARDENA EHT 550Vario - popis

nahoru

Plotostřih GARDENA EHT 550Vario * řezná délka 55 cm, * hmotnost 3,3 kg, * max. průměr řezané větve cca 21 mm Lehký elektrický křovinořez s jemně nastavitelným komfortním držadlem pro pohodlnou manipulaci ve všech situacích. Speciální otočná spouštěcí mechanika pro větší pracovní komfort. Nová geometrie nožů udrží odpad z ořezu v místě řezání. S tvrzenými, laserem řezanými noži pro zvláště čistý řez. S obouručním bezpečnostním spínáním pro větší zabezpečení proti neúmyslnému spuštění. Držadlo s patentovaným tříbodovým spouštěním a širokými spínacími tlačítky pro pohodlné a bezpečné spouštění. Elektronické bleskové zastavení nože < 0,5 s pro bezpečnou manipulaci. Vyvážené rozdělení těžiště pro pohodlnou práci. Robustní speciální elektromotor 500 W. Převod z tvrzené oceli s bezpečnostní kluznou třecí spojkou. S bezpečnostním spodním nožem. Velká vzdálenost zubů. Protiběžné nože. Ochranná zarážka na konci nože. Robustní ochranný štít pro ruku. Dvojité zajištění kabelu. Včetně ochranného pouzdra, kompletní se šrouby a hmoždinkami. Záruka 5 let.

Výrobce Gardena

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu GARDENA EHT 550Vario užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Elektrické sekačky nebo Elektrické pily, Elektrické křovinořezy, Vodárny.

Nejlevnější GARDENA EHT 550Vario akční ceny - Levné GARDENA EHT 550Vario

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější GARDENA EHT 550Vario stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější GARDENA EHT 550Vario najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Elektrické plotostřihy.